Biz Kimiz ?

SRC-ODY-ÜDY Belgeleri

Mesleki Belgeler İş Hayatınız da bir adım önde olmanızı ve iş bulma imkanlarınızın daha fazla artmasını sağlar… SRC Belgesi Ulaştırma Bakanlığı kapsamın da çıkarılmış bir yasadır. Her ticari araç kullanan şoförün bu belgeyi bulundurması zorunludur. Taşımacılık sektörün de her firma iş iştigaline göre yetki belgesi sahip olmak zorundadır. Bu yetki belgelerinin zorunlulukları sayesin de ODY ve ÜDY Belgesi sahibi bir kişiyi istihdam etmek zorundasınız.

İş Makinası Ehliyetleri

Büyüyen ve gelişen Türkiyemiz de teknolojiye ayak uydura bilmeniz için ve geniş iş imkanına sahip ola bilmek için G Ehliyet türlerine sahip olun…

G Ehliyet türlerinden birine sahip olmak iş imkanlarınızı artmasına meslek hayatınız da daha fazla gelir sahibi olmanıza imkan sağlar. Türkiye standartların da iyi bir gelir sahip ola bilmek için bir çok fırsatları değerlendirmenize sebep olacaktır. Bir çok firma bu ehliyete sahip kişileri aramakta ve dolgun ücret ödemektedir. Meslek sahibi olmak sizi her zaman bir adım önde tutacaktır.

OSGB HİZMETLERİ

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

İş kazalarınıın önlenmesi amacı kapsamın da OSGB hizmetlerimizden faydalanını ağır cezalara maruz kalmayın. İş hayatımızı daha sağlıklı sürdüre bilmemiz için kurulmuş olan OSGB hizmet birimleri aynı zaman da sizleri bir çok cezalardan korumaktadır.

A-B-C-D Ehliyet türleri

Kişinin ister iş hayatın da olsun isterse sivil hayatın da olsun bir araç kullanıyorsa bu ehliyetlerden birini alması gerekir. A-B-C-D Ehliyetlerin de Ümraniye’nin tam göbeğin de sizlere hizmet veriyoruz.

KAMPANYALARIMIZI TAKİP EDİN…

Her belgenin bakanlık nezdinde uyguladığı taban fiyat politikası vardır.

Ödeme koşullarımızdan faydalanmak için tarafımızla irtibata geçiniz. Size uygun şartlarımızı sunalım sorunsuz belgenize sahip olun.

Her kullanılan ticari araca bir belge alınması gerekir.

Ulaştırma Bakanlığı mevzuat kanunu kapsamında, trafik de seyir eden bütün ticari araçlar ve bu araçları kullananlar, kullandığı aracın yapısına ve iş iştigaline göre şoföre SRC Belgesi işine göre de firmasına belge alması gerekmektedit..

Biz ODY ve ÜDY Belgelerin de tam destek veriyoruz.

ÜDY ve ODY Belgesi gene anlam da alımı zor bir belgedir. Biz bu konuda uzman eğitmen kadrosu ile çalışıyor. Kişiye özel imkanlar sunuyoruz. Bu belgeleri almak için pilanlı ve programlı çalışılması gerekir. Biz bu deneyime sahibiz. Kursiyerlerimize konu anlatımlı kitap ve soru bankası desteği ile sınava en iyi şartlar da hazırlanmasını sağlıyoruz.

UYGUN DERS PROGRAMLARI

Konu Anlatımlı kitap desteği
KONU ANLATIMLI KİTAP DESTEĞİ
ÇIKMIŞ SORU BANKASI DESTEĞİ

Uzman Kadromuz

Ufuk Emre Kara – Kürşat Küçük – Birsen Kara  – Arzu Kalay – Kadriye Gültekin

“Ekodan danışmanlık olarak eğitim sektörün de uzun yıllar yer aldık. SRC Belgelerinin yanı sıra İş Makinası Ehliyetlerin de hizmet verdik. Uzun yıllar da sizlerle olacağız.”

Birsen Kara
Yönetici

“10 yılı aşan tecrübemiz ile bu sektör de hizmet vermekteyiz. Deneyimlerimizden faydalanıp, dürüst ve düzgün hizmet almak portföyümüzü gün geçtikçe arttırdı…”

Ufuk Emre Kara
Danışman

“İnteraktif ortamda yeni müşterilere ulaşma ve çevrimiçi pazarlama kampanyalarını yönetmekten sorumludur. ”

Kürşat Küçük
E-Pazarlama Direktörü

Bize katıl. Sadece bir dakika sürecek.

1.900

YETKİ BELGESİ

7.856

SRC BELGESİ

8.787

PSİKOTEKNİK

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Ankara ve İstanbul’un dört bir yanın da SRC-ODY-ÜDY Belgeleri konusun da hizmet vermekteyiz.  Fatih – Eminönü – Beşiktaş – Ortaköy – Levent- 4.Levent – Mecidiyeköy – Maslak – Nişantaşı – Aksaray – Zincirlikuyu -Ümraniye- Beykoz – Topkapı – Ataşehir – Yenibosna – Kadıköy – Bostancı – Maltepe – Kartal – Pendik – Tuzla – Gebze ve bir çok yer de sizlerle…

Bize Ulaşın Karlı çıkın..